Zapraszamy wszystkich właścicieli obiektów noclegowych i turystycznych do reklamowania swoich obiektów za jednorazową opłatę przez wiele lat bez konieczności płacenia corocznych abonamentów za przedłużenie reklamy. Wszystkie obiekty dodane do bazy są ważne BEZTERMINOWO, za jednorazową - promocyjną - opłatę w wysokości 75 PLN.
Wpis jest prezentowany jednocześnie w dwóch serwisach Pomorze Polskie i Baza Noclegowa ZANOCUJ.eu


Banery reklamowe w serwisie !!!
Banery reklamowe na stronie głównej serwisu można zamawać telefonicznie pod numerem 505 892 371 lub e-mail'em na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rodzaj usługi Opłata Za okres
Wpis do 'Bazy Noclegów' - dane teleadresowe, e-mail, strona www, opis bez limitu znaków, max. 20 zdjęć 75 PLN opłata
jednorazowa
Baner 520 x 80px na stronie głównej serwisu ( panel centralny - góra strony ) z odnośnikiem do wpisu szczegółowego lub strony internetowej. 
700 PLN ważny 1 rok
Baner duży o wym 140x140px na stronie głównej serwisu [ panel główny, środkowy ] z odnośnikiem do wpisu szczegółowego lub strony internetowej 400 PLN ważny 1 rok
Baner mały o wym 170x70px na stronie głównej serwisu [ prawy panel - POLECANE NOCLEGI ] z odnośnikiem do wpisu szczegółowego lub strony internetowej 350 PLN ważny 1 rok

Dane do płatności przesyłane są w e-mailu informującym o zaakceptowaniu oferty przez Administratora.
Rachunek za wpłacone kwoty wysyłany jest pocztą po zaksięgowaniu należności na koncie serwisu.

Podane ceny są cenami do zapłaty - firma nie jest płatnikiem VAT !!!


UWAGA !!! - ceny za banery reklamowe na stronie głównej serwisu dotyczą tylko te osoby/podmioty które mają wpis w bazie noclegów. Inne podmioty/portale/itp. które chciałyby umieścić swoją reklamę na głównej stronie serwisu proszone są o kontakt z administratorem:
* telefoniczny - 505 892 371
* e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.