Pokoje Marta

Cena: 36 - 56 PLN
Adres: Ogrodowa 26, 78-131 Dźwirzyno
Region: Pomorze Zachodnie
Telefon: 943585443
E-mail: mirekbadzio@wp.pl
www: pokojemarta.fid.pl

Ilość miejsc noclegowych: 36

Rodzaj obiektu:

Pokoje gościnne

Dla gości:

grill, parking, plac zabaw, plaża, sprzęt plażowy

Udogodnienia:

balkon, czajnik bezprzewodowy, Internet WiFi, lodówka, naczynia kuchenne, ogrzewanie, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Proponujemy wypoczynek w domu jednorodzinnym i budynku wczasowo-letnim z ogródkiem, oddalonym nie całe 200m od morza (działka 810m 2). Głównym atutem lokalizacji naszego domu jest również bliskie sąsiedztwo barów, sklepów, portu rybackiego, jeziora i przystani. Proponujemy Państwu nasze pokoje w okresie letnim.

Posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami. Posiadamy ogrzewanie w pokojach w domku jednorodzinnym. Internet WiFi.

W cenę wliczona jest opłata miejscowa (tzw. klimatyczna). Za parking na terenie posesji nie pobieramy dodatkowej opłaty.

Jeżeli w pokoju jednoosobowym są dwie osoby to za drugą osobę liczymy 1 ceny, tak samo za trzecią osobę w pokoju dwuosobowym i za czwartą osobę w pokoju czteroosobowym.

W pokoju jednoosobowym do spania jest duża wersalka, w pokoju dwuosobowym: wersalka i tapczanik, trzyosobowym: wersalka i dwa tapczaniki.

Aneks kuchenny jest dla wszystkich gości. Lodówka w każdym budynku jest ogólnie dostępne, w pawilonie letnim w pokojach są dodatkowo minibarki. Parking dla gości na terenie posesji.