Pokoje Gościnne Bryła-Danylak Barbara

Cena: 35-75 PLN
Adres: ul. Rybacka 8, 78-131 Dźwirzyno
Region: Pomorze Zachodnie
Telefon: 503167762
E-mail: bdbbajka@gazeta.pl

Ilość miejsc noclegowych: 25

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Pokoje gościnne

Dla gości:

grill, parking

Udogodnienia:

balkon, czajnik bezprzewodowy, Internet WiFi, lodówka, naczynia kuchenne, ogrzewanie, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Zapraszamy do całorocznych pokoi gościnnych i apartamentów znajdujących się w piętrowym budynku, w pięknej, nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno.

Nowo wybudowany budynek mieszczący się 150 m od morza. Na parterze znajduje się 6 pokoi z łazienkami (2, 3, 4 osobowe), każdy z osobnym wejściem z podwórka. Na piętrze znajdują się 2 apartamenty 2 pokojowe z łazienkami i balkonami.


Kameralne pokoje gościnne (2, 3, 4 osobowe) posiadają łazienki, lodówki oraz telewizory. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się czajnik elektryczny, kubki, talerze oraz sztućce.

Apartamenty znajdujące się na piętrze budynku, posiadają 2 pokoje z łazienkami i balkonem. Każdy apartament składa się z sypialni z podwójnym małżeńskim łóżkiem oraz z pokoju wypoczynkowego z rozkładaną wersalką, telewizorem lcd, łazienką, oraz balkonem. Na wyposażeniu znajduje się czajnik elektryczny, mała lodówka, kubki, talerze, sztućce oraz kuchenka mikrofalowa.

Do użytku gości są parawany plażowe, meble ogrodowe oraz grill.  Na terenie obiektu funkcjonuje bezpłatna sieć Wi-Fi. Goście mają ograniczoną możliwość zaparkowania pojazdu na podwórku.

Z obiektu do plaży jest ok. 150 m .

W pobliżu obiektu znajdują się sklepy spożywcze, jadłodajnie i stołówki oraz smażalnie.

W miejscowości mieści się nowo wybudowane Gminne Centrum Sportu i Rekreacji z boiskami sportowymi i placami zabaw dla dzieci. Niedaleko od obiektu znajduje się odkryty basen. W sezonie letnim w miejscowości działa wesołe miasteczko z Czech. Jezioro Resko, które znajduje się w Dźwirzynie, przyciąga rzesze amatorów sportów wodnych. W porcie natomiast można skorzystać z oferty licznych wędzarni oraz smażalni, a także odbyć rejs po morzu na statku wycieczkowym. Miłośnicy wędkarstwa mogą wziąć udział w całodziennych połowach dorsza na kutrze.

Przez Dźwirzyno przebiegają również liczne szlaki rowerowe. W pobliżu Dźwirzyna znajduje się Grzybowo, Kołobrzeg, Mrzeżyno, Trzebiatów.

W sezonie letnim Dźwirzyno tętni życiem. Plaża jest czysta, szeroka i piaszczysta, a morze przy brzegu jest płytkie. W sezonie zimowym natomiast jest to cicha, spokojna miejscowość nadmorska.

Znajdą nas Państwo także na facebook'u pod adresem : https://www.facebook.com/pages/Pokoje-Go%C5%9Bcinne-Bry%C5%82a-Danylak-Barbara/110059932497889

Zapraszamy!!!

Cennik na rok 2018.
W sezonie:
* pokój 2 osobowy 110 zł/doba
* pokój 3 osobowy 150 zł/doba
* pokój 4 osobowy 190zł/doba
* apartament 2 osobowy 150 zł/doba
* apartament 3 osobowy 200 zł/doba.

Pobyt dodatkowej osoby w pokoju i apartamencie wynosi 40 zł/doba, pobyt dziecka do 6 lat w pokoju 30 zł/doba.

 

Minimalny czas pobytu 2 doby hotelowe.

Nie oferujemy wyżywienia. Na terenie obiektu nie ma możliwości gotowania.

Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami. 

 

Dodatkowym kosztem jest opłata klimatyczna w wysokości 1,80 zł za dzień od osoby dorosłej (opłata zniżkowa 0,90 zł dla dzieci, młodzieży uczącej się i emerytów). Klient obowiązany jest samodzielnie dokonać opłaty klimatycznej w Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji przy ul. Wyzwolenia 28 w Dźwirzynie, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 10:00 następnego dnia, zwolnieniem pokoju. Wcześniejsze przybycie (bez uzgodnienia), może spowodować konieczność oczekiwania na zwolnienie się pokoju. Pełna rezerwacja następuje po wpłacie zadatku w terminie nie dłuższym niż 4 dni od wstępnej rezerwacji telefonicznej/ internetowej. W przypadku rezygnacji z pobytu, zwrot wpłaconego zadatku następuje wg zasad: 30 dni przed rozpoczęciem wypoczynku - 100% kwoty, 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku - 50% kwoty, poniżej 14 dni- bez zwrotu.

Opłata za pobyt dokonywana jest w dniu przyjazdu.

Promocja!! Od 01 do 30 czerwca cena za pobyt w pokoju od osoby wynosi 35 zł/doba, natomiast w apartamencie od osoby wynosi 55 zł/doba.

Okazja!! Od 18 sierpnia do 30 września cena za pobyt w pokoju od osoby wynosi 40 zł/doba, natomiast w apartamencie od osoby wynosi 55 zł/doba.

Konto BZ WBK 56 1090 2659 0000 0001 2121 9297