Pokoje Gościnne w Dźwirzynie

Cena: 25 - 50 zł
Adres: ul. Krasickiego 26, 78-131 Dźwirzyno
Region: Pomorze Zachodnie, Wybrzeże Bałtyku
Telefon: 94 35 85 566; 509 749 388
E-mail: kristi15@poczta.onet.pl
www: pokojegoscinneviki.pl.tl

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Pokoje gościnne

Dla gości:

grill, parking, plac zabaw

Udogodnienia:

Internet WiFi, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami ( umywalka natrysk, toaleta ). W pokojach TV, internet, na korytarzach lodówka, czajnik, mikrofala, kuchenka jednopalnikowa, naczynia itd.

Posiadamy także apartament.
- Pokoj dzienny TV
- Sypialnia
Łazienka: umywalka, kabina natryskowa , toaleta.

Posesja ogrodzona
- grill
- plac zabaw dla dzieci
- przed posesją parking
- 200 m do morza
- 350 m do jezior

W odległościi 30 m znajduje się centrum sportu i rekreacji do dyspozycji place zabaw dla dzieci, korty tenisowe, boisko do siadkówki, koszykówki babinktona, skyte park, sala gimnastyczna, siłownia i amfiteatr.

Naszą ofetę stanowią turnusy rozpoczynające się w sobotę i kończące się w sobotę (7, 14, 21 dni itd.). Podstawą rezerwacji jest zaliczka w wysokości 30% sumy kosztów Państwa pobytu, którą można uiścić poprzez przekaz pocztowy lub bankowy w ciągu 7 dni od daty dokonania wstępnej rezerwacji.

Ceny wahają się od 25 zł(czerwiec i wrzesień) do 50 zł(lipiec i sierpień) w zależności od okresu wypoczynku.
Apartament-od 200-250 zł za dobę (od 2-4osób)

Dźwirzyno znajduje się 12 km od Kołobrzegu, między brzegiem Bałtyku a jeziorem Resko Przymorskie. Położone jest nad cieśniną, która łączy te wody zwaną Kanałem Resko (dobre miejsce do uprawiania windsurfingu). W pobliżu przebiegają różnego rodzaju szlaki turystyczne: piesze, trasy rowerowe, szlak kajakowy. Dźwirzyno jest znane z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych kąpielisk. Szeroka plaża (nawet do 40m) przechodzi w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu.