Dom Gościnny Nawigator

Cena: od 100 PLN/doba/2 osoby
Adres: ul. Derdowskiego 3a, 84-360 Łeba
Region: Pomorze Gdańskie, Wybrzeże Bałtyku
Telefon: +48 508 243 120
E-mail: e.horanin@gmail.com
www: nawigator-leba.pl

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Domki letniskowe, Domy wczasowe, Domy Wille, Pokoje gościnne

Dla gości:

parking, plaża, sprzęt plażowy

Udogodnienia:

aneks kuchenny, czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia kuchenne, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Nasz dom gościnny to pokoje stworzone, by zaspokoić Państwa wymagania.

Wyjątkowym atutem naszych apartamentów jest bez wątpienia lokalizacja. Od morza dzieli  jedyne 500m, które można pokonać malowniczą trasą wzdłuż wejścia do portu (plaża wschodnia). Dzięki temu, że znajduje się on w ścisłym centrum miasta, wystarczy pokonać 200m, by znaleźć się w wirze zabawy i rozrywek. W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy całodobowe, kino, skwer, który jest popularnym miejscem spotkań. Jednocześnie ul. Derdowskiego jest zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie portu rybackiego, gdzie na urokliwej promenadzie można spędzać słoneczne popołudnia, lasu sosnowego – idealnego miejsc przechadzek oraz placu zabaw dla dzieci.

Do Państwa dyspozycji mamy dwa apartamenty dwupokojowe – Alga oraz Bryza.

* Apartament Alga to dwa pokoje przechodnie z łazienką oraz wyposażonym aneksem kuchennym. Ponadto do Państwa dyspozycji znjadują się koce plażowe, leżaki, ręczniki oraz parawan.

* Apartament Bryza to dwa pokoje przechodnie z łazienką oraz wyposażonym kącikiem kuchennym. Ponadto do Państwa dyspozycji znjadują się koce plażowe, leżaki, ręczniki oraz parawan.

Jeżeli cenią sobie Państwo przyjazną, rodzinną atmosferę, intymny relaks w ciszy i spokoju, to zapraszamy do wypoczynku w naszym domku letniskowym. Tu w ogrodzie znajdą Państwo kameralny nastrój, komfortowe warunki pobytu i miłą obsługę. Co roku przybywa nam zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają.