Apartamenty u Ani - Międzywodzie

Cena: 200 - 250 PLN/apartament 4-osobowy
Adres: ul. Szkolna 9, 72-415 Międzywodzie
Region: Pomorze Zachodnie, Wybrzeże Bałtyku
Telefon: 661 510 846
E-mail: annakwiatkowska212@gmail.com
www: apartamenty-morze.pl

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Mieszkania Wakacyjne

Dla gości:

parking, plaża, sprzęt plażowy

Udogodnienia:

aneks kuchenny, balkon, czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia kuchenne, ogrzewanie, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Apartament 1
Samodzielne mieszkanie o powierzchni 60m2 w Międzywodziu. Apartament położony jest na parterze, na terenie ogrodzonym i zamkniętym z dużym parkingiem. Znajduje się w nim wydzielona sypialnia – 16m2 i salon z aneksem kuchennym – 27m2, zaopatrzone w telewizor, łazienka oraz bardzo duży balkon – 17m2 z meblami balkonowymi. Kompletne wyposażenie, w tym bardzo wygodne, sypialniane łóżka wraz z pościelą antyalergiczną, zapewniają komfortowy wypoczynek.
Apartament położony jest w bardzo cichym miejscu, od strony zalesionej, ale jednocześnie blisko morza – jedynie spacer przez sosnowy lasek. Szeroka, czysta i strzeżona plaża, bez kamieni. Ciche sąsiedztwo i okolica sprzyjają wypoczynkowi.

Ponadto do dyspozycji gości:
- parasol na plażę i parawan,
- leżaki na plażę,

Apartamet 2
Nowo urządzony 56 metrowy apartament z dużym balkonem. Apartament znajduje się na parterze 6 letniego budynku. Odległość od plaży ok. 300 m. Lokal wykończony w 2015 roku zapewnia odpoczynek dla sześciu osób. Do dyspozycji gości są: przedsionek, w którym znajduje się szafa na okrycia i obuwie, salon z rozkładanym narożnikiem i pełną kuchnią, sypialnia wyposażona w pojemną szafę, komodę, łóżko sypialniane o pow. 160x200cm i bardzo wygodny rozkładany narożnik.
Słoneczny duży balkon jest umeblowany. Przestronna łazienka z prysznicem i meblami pozwala gościom na swobodnie korzystanie. Apartament wyposażony jest w duży wygodny stół dla 6 osób oraz niezbędny sprzęt: piekarnik, płytę grzewczą i lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, pełna zastawa stołowa, kubki, sztućce i szklanki oraz 2 TV. W przestronnej sypialni znajduje się podwójne łóżko wraz z kompletem pościeli. Do Państwa dyspozycji jest zestaw plażowy składający się z 2 leżaków, 2 rozkładanych krzeseł, 8 metrowego parawanu i parasola.

Apartament 3
Apartament - 56 m2 znajduje się na parterze budynku, zapewnia odpoczynek dla sześciu osób. Do dyspozycji gości są: przedpokój, w którym znajduje się szafa na okrycia i obuwie, salon z rozkładanymi dwoma łóżkami (120cm) i aneksem kuchennym, sypialnia wyposażona w szafki wiszące, łóżko sypialniane o pow. 160 x 200 cm i rozkładany fotel. Słoneczny balkon również umeblowany, przestronna łazienka z prysznicem i pralką, suszarka n bieliznę
Apartament wyposażony jest w stół dla 4 osób oraz niezbędny sprzęt: płytę grzewczą, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, pełna zastawa stołowa, kubki, sztućce i szklanki oraz TV, komplet pościeli z poszwami, ręczniki, parawan plażowy